Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jas LCD

Zdravím,koupil jsem LCD LG 19" L1952S-SF a koukám, že nahoře jsou bar. odstíny tmavší a směrem dolů se zjasňují. Je to normální ? Vypadá to, jako by ty horní podsv. trubice svítily jasněji... Díkes...

Zavisi od technologie displaya a od toho z akeho uhla sa na to pozeras.
Skus display naklonit alebo dat hlavu nizsie, ci sa to zmeni a ako.
Trubice by mali byt OK na to co pises sa stazuju mnohi, predpokladam ze u lacnejsich typov.
Ty si si pred kupou nepozrel co kupujes??
Mozes ist pozriet niekde do obchodu kde ho maju vystaveny ci sa vsetky kusy toho typu spravaju rovnako.

Inac skus to este raz omrknut v obchode, ak sa ti bude zdat ze ten tvoj je na tom s tymto problemom moc zle, mozno by sa dalo dohodnut s predajcom na vymene kusu.
P.S. Na toto iste sa mi vcera stazoval kolega, tiez ma nejaky novy LCD, po tom ako presiel z CRT monitora na LCD :-D Ono si na LCD asi treba aj zvyknut, par tyzdnov, snad. Skus sa pohrat aj s nastavenim jasu a kontrastu (znizit jedno z nich na nizku uroven apod) mozno najdes nastavenie ze to nebude tak zretelne.