Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kam se zadává ty souboru?

Ahoj, když chci do dotazu nahrát obrázek s příponou JPG nebo jpg, po uploadu se objeví hláška Zadejte typ souboru. Co je to za problém?

PS: A když chci vložit obrázek do dotazu za účelem jeho zobrazení v dotazu musím ho nahrát, pak odeslat dotaz, pak najít URL obrázku (je ve tvaru http://pc.poradna.net/file/view/17111939-jmeno-jpg ) a dotaz editovat a vložit obrázek přes \[ img \]. Nejde to nějak zjednodušit?

A když chci vložit obrázek do dotazu za účelem jeho zobrazení v dotazu musím ho nahrát, pak odeslat dotaz, pak najít URL obrázku

ale samozřejmě že nemusíš.

Nahraješ soubor, dole se ti objeví odkaz na něj. do editačního pole naklikneš tag pro obrázek a pomocí drag-n-drop chytneš a přesuneš přílohu do editačního pole (mezi tagy "img"). Teprve pak odešleš příspěvek pomocí tlačítka "vložit"