Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvladne tento pocitac nejnarocnejsi hry??

dobry den sestyvil jsem si tento pocitac a nevim jestly mi rozjede nejnovejsi hry Procesor AMD Athlon A64 X2 4200+ EE / 2.2GHz / 2000MHz / 1MB / AM2 Grafika VGA ASUS EN7600GT silent/ 256MB DDR3 /2xDVI / PCI-E / 7600GT RAM 2x 512MB DDR2 667MHz CL5 takeMS / 10 let záruka HDD HDD Seagate Barracuda / 320GB / ST3320620AS / 16MB / SATA300 Zkladni deska MB MSI K9N SLI Platinum / nForce 570 / DDR2 / AM2 poslape mi? na plno??

rozjede. Ale moc rychlé to nebude.

Jinak:

- vyměnil bych CPU za Intel C2D E6300 +cca 300Kč (přetaktuješ bez problémů až někam ke 3GHz) a výkon bude daleko před X2 4200+ (architektura AMD K8 už je přece jen trochu stará)
- VGA bych dal nekompromisně alespoň ATi X1950Pro +cca 1000Kč
- desku samozřejmě jinou, např. Asus P5B

hele prosimte a rozjedu na tom carbony?? A co tento pocitac
Parametry výrobku: Procesor AMD Athlon 64 3500+
Paměť (RAM) 2048 MB
Typ operační paměti A-DATA / DDR2 / 667MHz
Kapacita pevného disku 320 GB
Typ pevného disku 7200 RPM / 16MB / SATA
Základní deska MSI K9N Platinum / nForce570
Grafika LEADTEK WF PX7600GT / 256MB DDR3 / DVI / TV-OUT / PCIe
Zvuková karta 7.1 / High Definition Audio
Mechanika DVD±R/RW DL / LightScribe
Čtečka karet SD / MMC / MS / MS Pro / SM / Micro Drive
Disketová jednotka Ano
LAN 10/100/1000 Mb/s
USB 10x USB 2.0
FireWire Ano
Modem Ne
PS/2 2x
Paralelní port Ano
Sériový port Ano
Provedení skříně Miditower
Monitor Není součástí balení
Tiskárna Není součástí balení
Klávesnice Není součástí balení
Myš Není součástí balení
Zdroj 450 W
ten mi rozjede ?? akze rikate ze je lepsi normani procesor nez procesor x2

POcuj...mas SLI dosku tak dokup este jednu taku grafiku a mas pokoj...ale URCITE NEODPORUCAM SAILENT ked budes mat dve..bude sa ti to asi prehrievat.....a potom by ti to mohlo ist super...alebo kup 7900GT a si zahojeny aspon zatial...alebo..GF8800GTX..heeee a mas pokoj uuplne na dooost dlhu dobu:-D

trosku trepes chujoviny. prinos sli nie je zdaleka taky akoby sa mohlo zdat a myslim ze je to len marketingova blbost ako tahat z ludi peniaze. pokial nie su optimalizovane sw na sli je zbytocnym mrhanim penazi nieco ako sli vobec skusat.
8800 je sice momentalny vrchol ale pozri sa kolko stoji. urcite nestoji za tie peniaze nehovoriac o tom ze ani tieto hiendove karty nezvladaju niektore sucasne hry v uspokojivej kvalite.
zdravy kompromis vykon/peniaze je gf 7950 alebo obdoba od ati.

prepocital som si to a pravda....OK:-D...ALE ak to uz ma kupene tak najlepsim riesenim aby mu narastol vykon za najnizsiu cenu je dokupit dalsiu 7600GT....ak spravne pocitam...ja mam 7600GT...a mam slapsie ramky a hry mi idu dobre....NFS-MW na ful ani nesekne a NFS-Carboon mi na ful seka ale stiahnem trocha detaili a ide super....oblivion som neskusal ale napr Criminal Orgis mi ani nesekne na plnych detailoch sice sa mi da dat iba 800x600 ale krasa