Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mobil EVOLVEO

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli někdo má zkušenosti s touto značkou? Našla jsem jeden za nízkou cenu, ale ta značka mi přijde neznámá...tak nevím jestli do toho jít.
Dík za odpovědi, Karolína

pokud chces neco za nizkou cenu podival bych se po znackach jako Huawei nebo ZTE jsou to v mobilech "pomerne" nove znacky a za tu cenu jsou i relativne kvalitni. pokud bys chtel neco vykonejsiho za rozumnou cenu pak xiaomi