Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak odfiltrovat spam

Mám schránku na Seznamu, kde mám nastavené různé filtry na zachycování spamu, ale jeden je obzvláště vypečený, takže se ho nemůžu zaboha zbavit. Chodí pokaždé z jiné adresy, podepsaný jiným odesílatelem a vnucující neustále různé nabídky na všechno možné. Jediným společným znakem je výzva v titulku: "kupte...; vyzkoušejte...; objednejte...; vyžádejte...; seznamte se...; nečekejte...; půjčte si..." atd.

Napadne někoho jak jej odfiltrovat?

To jo, podmínek v tomto formátu mám nastaveno už asi 30 a zbavilo mě to každodenní záplavy spamů. Ale konkrétně ten jeden typ je pokaždé jiný a těch výzev jsou snad stovky druhů. To bych musel uvést jmenovitě každou z nich. Postupně je přidávám, ale už se mi to trošku zajídá, když přesto jednou denně nebo obden nějaký stejně přijde. Myslel jsem jestli nelze vysledovat něco v kódu zprávy, nebo co já vím jakým jiným způsobem, abych se toho už zbavil na 100%.