Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SMS brána bez CAPTCHA?

Proč na sms.1188.cz je potřeba napsat captcha a na esemes.cz ne?
Změna kategorie, původně: Programování (JaFi)

to není pravda, nijak jsem se nikde neregistroval a přesto to nechtělo na esemes.cz kód. Mě je divné, pokud považuji sms.1188 za původní službu, kde je potřeba captcha, tak jaktože na odvozené službě to není potřeba?