Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Software proti adware,spyware....

Potřeboval bych radu,kde najít plnou verzi programu Spyware Doctor+čeština+crack.Nebo nějáký jiný-lepší software na odstranění spyware,adware,trojských koní atd.Zatím jsem nenašel vhodnou stránku. Předem děkuji

Aha a muzes mne vysvetlit, jak te ochrani zdravy rozum pred timto? go.php je to druhy clanek, hned pod testem nebo si o tom najdi i neco nekde jinde abys mel trosku vetsi prehled, nez jen tady, kde se pouzivani AV bere temer jako zlo. Ta tva prvni veta je v souvislosti s novymi moznostmi sireni viru celkem nesmyslna, neb na nic neklikas, nic podezrele neinstalujes a prece to muzes chytit. Viry jsou uz i na legitimnich strankach (eshopy, weby mest a obci atd.), kde zadny clovek nema sanci je predvidat a tam ti nekdy AV naopak pomuze a naopak nekdy tam ani user ucet nepomuze. Svet viru neni tak cernobily a rozhodne neplati, ze user ucet je lek na vse. Stejne tak ale ani AV. O AV jsem si rekl, ze uz tady psat nic nebudu, ale zacinam byt alergicky na slovni spojeni

Před spywarem a virama tě ochrání zdravý rozum.

, ktere neni pravdive a spoustu bfu to muze zmast.

Já tam čtu

Tento skript odhaluje další problém: Nestačí aktualizovat Internet Explorer, Firefox, či jiný prohlížeč, ale i přidružené "pluginy" v podobě různých prohlížečů PDF souborů, SWF "fleš" animací atd.!

mě z toho vyplývá jen že mám aktualizovat... co bych v tom měl vidět podle Tebe?

Zdravy rozum ta ochrani tak ze
a) nepouzivas ementalny internetovy prehliadac
b) nemas zapnute automaticke kraviny typu zobrazovanie pdf v prehliadaci apod.

P.S: a napr. FF v pripade iframe uzivatela upozorni pred spustenim toho ineho webu (aspon myslim ze to nieco hlasi, nechce sa mi to testovat). A zdravy rozum potom pomoze.