Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neotevira se mi odkaz v OPERE

Ahoj.
Vždy když jsem kliknul na nějaký odkaz (třeba v ICQ), tak se mi otevřela opera a načetla se tato stránka. I když jsem nic nenastavoval (asplespoň vědomě), tak toto přestalo fungovat. Ani z ICQ, ani z outlooku, z ničeho. Musít kopírovat cíl odkazu do schránky a potom vložit do otevřené opery, což je dost protivný. Prosím, nevíte někdo co s tím může být?
Díky za každý nápad.

zmena predmetu z: odkaz (JaFi)
Změna kategorie, původně: Tipy, triky (host)

tak napřed k tý Aleně. Jmenuji se Aleš. Od kdy mi kamarádi říkají Alena, to už si nepamatuji. Ale už je to tak vžitý, že to používám i já :-D .
To nastavení v opeře pomohlo. Moc díky a hezký Vánoce. ;-):)):))