Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zpomalení počítače

Ahoj všichni dobří rádcové, mám zase jeden problém. Jakmile vypnu připojení k internetu a chci pracovat normálně na PC, neuvěřitelně se mi zpomalí, nejde téměř provádět žádnou operaci.Jakmile se ale znovu připojím k síti, vše jde normálně. Je to vůbec možné?Jedná se o nějaký skrytý program? Bude někdo z vás vědět? Díky všem za odpovědi a rady , Vlada

Takže, skype-odběr CPU 72-100%, je to tak, stále hledá připojení.Potom ještě položka:Taskmgr.exe , - 14-22%. Vyplývá mi z toho jedno, při práci mimo net, vypnout skype. Ale je fakt že dříve mi to nedělalo.Nedávno jsem si stáhnul novější verzi skype , třeba je tam nějaká nová funkce která toto způsobuje, nevím.Děkuji všem za rady a omlouvám se za vaše čekání, netušil jsem že čekáte na moje vyzkoušení, ještě jednou děkuji všem, Vlada.:-)