Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velký text - velká písmena

Krásný povánoční den.
Vážení,
prosím, poraďte mi, co mám dělat.
Zmáčkla jsem něco na PC a nyní mám velká písmena, velký text.
Potřebovala bych zase klasická písmena.
Moc Vám všem děkuji.
Přeji šťastný a veselý nový rok 2014.
Alena

Díky aspoň za identifikaci systému. Výše píšeš, že to dělá v prohlížečích - zkoušela jsi jich tedy víc (Internet Explorer, Firefox, Chrome, ...) a to písmo je velké ve všech? Obrázek by fakt pomohl.
V Internet Exploreru a Firefoxu fungují klávesové zkratky (CTRL a +, CTRL a -) pro zvětšení či zmenšení textu, vyzkoušelas?

A drobný detail - Facebook není prohlížeč.

Ve všech prohlížečích by mohlo fungovat Ctrl+0 (nula na num. klávesnici). Velikost systémového písma jsi asi nezměnila, to by bylo velkým všechno, nejen v prohlížeči. Pokud to je velké ve všech prohlížečích, tak je to podezřelé. Můžeš zkusit pomačkat zase něco jiného.