Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno prosím poraďte s PC děkuji !

dobrý den, měl bych dotaz ohledně tohodle počítače: http://www.corpa.cz/corpa/eshop/1-1-Stolni-pocitac e/3-2-Sestavy-herni/5/12-Ctyrjadrovy-herni-pocitac -CORPA-AMD-X4-3-8GHz-4GB-500GB-DVD-GT-630-1G-PCCOR PA011/description#anch1 prosím poradí mi někdo jestli je kup tohodle počítače dobrý ? když si nahoře v parametrech navolíte to nejlepší co tam jde např grafiku a operační paměť bude to dobrý herní počítač ? abych na tom rozjel nějaké ty lepší hry Např. battlefield 3-4, GTA IV, far cry 3, call of duty ghost a jiné pecky ! :) děkuji vám mnohokrát za užitečnou radu.

Tohle že je herní počítač?Dýchavičný procesor od AMD,zoufalá grafika od nVidie na které si zahraješ leda miny a to raději ani nechci vidět to chlazení a zdroj,což patrně budou nějaké výbušné hračičky z dálného východu.O té testovací verzi Windows 7 radši ani nemluvit.....jestli chceš opravdu počítač na hry,tak počkej na M-Pola,řekni mu cenu a on Ti zbastlí sestavu milionkrát lepší než tenhle tragéd.