Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ukončování programu

Když jsem po aktualizaci firewalu restartoval copm objevila se mi tabulka ukončování programu EXPLORER.exe.Vše už bylo nainstalované, jen to po mě chtělo restart. Stisknul jsem ukončit a comp se v poho restartoval, ale budou aktualizace fungovat tak jak mají? Nemohlo se to nějak zkazit?

Ještě abych to upřesnil. Můj dotaz směřuje na to, že pokud mi to napsalo ukončování programu a možnost to nechat vše uložit nebo ukončit hned a já dal ukončit hned jestli se ty aktualizace neinstalovali tak jak měli.

Ja to ještě více upřesním. Po stažení a nainstalování aktualizace pro Windows z stánky windowsu updatetu to po mě chtělo restart. Restartoval jsem a nejednou se mi objevila taková ta tabulky, že program neodpovídá a jestli ho chci ukončit hned tak stratím veškerá neuložená data. Dal jsem ukončit hned a nevím jestli se nemohlo něco stát s těma aktualizacema. Jestli i přes tento problém fungují tak jak mají. Předem děkuji za každou byť sebemenší odpověď.