Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dostat více .gpx souborů do jedné mapy?

Zdravím všechny, mám dotaz. Jak bych mohl dostat více souborů .gpx do jedné mapy? Potřebuji nějakým způsobem dostat do mapy (aby to pak mohlo být zobrazeno jako obrázek) několik mých záznamů tras. Existuje na to nějaký program nebo tak? Neví někdo? Díky za rady

Vracím se k tomu dotazu - zobrazení těch tras je možné ledasjak, třeba pouhým přetažením souboru .gpx myší nad okno prohlížeče, kde mám mapy.cz. Ale jak má vypadat .gpx soubor, aby zobrazil několik tras? Jsou tam tagy trk a trkseg. Více trk mi to nechce zobrazit a dám-li více trkseg, tak to ty jednotlivé segmenty spojí rovnou čarou. Já ale chci vytvořit gpx s několika nezávislými trasami výletů (klidně zatím ručně, ale bylo by super moct tam nastavit různé barvy). Nemá někdo jednoduchou ukázku xml kodu?