Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompatibilita s 32 bit systémem

Dobrý večer, Nedávno jsem našel CD se starou hrou respektive z roku 2000 a když ji chci nainstalovat vyskočí mě okno že program není kompatibilní s 64 bit systémem. Bylo mě jasné že bude nějaký problém, ale nevím jak ho vyřešit. Dokázal by mě někdo poradit děkuju

Jak tu bylo již uvedeno, tak 64bit OS nepodporuje 16bit aplikace. Ale setkal jsem se i s problémem, kdy aplikace byla 32bit a pouze instalátor byl 16bit, takže to nešlo nainstalovat. Naštěstí dal výrobce SW k dispozici aktualizovaný 32bit instalátor a s ním to už nainstalovat šlo.