Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s e-mailem v Chromu

Mám e-mailovou schránku na centrum.cz. V chromu mám problém odpovědět na zprávu nebo přeposlat. Stránka se znovu načte a napíše to:"V aplikaci Centrum.cz Mail došlo k chybě a byla restartována". Nevíte co s tím. V IE tento problém nemám. Díky za radu.

To je teda rada nad zlato...

Tento problém jsem řešil také. Všechno se dá vyřešit. U mě tento problém způsobilo rozšíření Chromu, a to konkrétně rozšíření aplikace Advanced System Care 7.1. Stačilo ho dát z Chromu pryč a problém zmizel.