Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zvuk při přehrávání videa i hudby, systémové i ve Skype zvuky fungují

Dobrý den, přešel jsem z XP na Win 8, nainstaloval kompatibilní ovladač zvukovky a video jak z internetu, tak z disku je tiché, zatímco systémové i ve Skype zvuky fungují. Nastavení mi přijde v pořádku. Když se vrátím zpět do XPéček, vše funguje.
Stolní PC. Procesor Achtlon 64 3000+, zvukovka Realtec. Prosím o radu, pokud možno laikovi srozumitelnou. Děkuji

Tak hošani, odsuzovat mě za starší počítač by vám šlo, skutečně užitečná rada z vás však nevypadla, nicméně problém vyřešen - přenastavení audio signálu v přehrávačích z výchozího zařízení na moje repro. Příště si ty kecy nechte a radši prokažte nějakou znalost.