Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows XP - Update

Zdravím v týchto večerných hodinách. Na starom počítači som spustil automatické aktualizacie, ale vobec sa mi nedarí aktualizovat windows xp... Aktualizacie aj naslo ale nejde ich nainstalovat. Tu prikladám screen, za každu radu dakujem. Prajem vám ešte štastný nový rok. Ešte raz za rady ďakujem.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

neschopnosť bez chyby rozpakovať komprimovaný súbor signalizuje chybu hardware, RAM ?, disk ? mainboard ?

jednoduchý test, je vytvoriť veľký súbor RAR, cca 2-3-4 GB, uložiť na disk, restartovať, rozpakovať a porovnať s pôvodnými súbormi jak to vyhodí chyby alebo rozdiely pátra sa po presnej identifikácii chybného komponentu. Obvykle je to RAM, no u starého hardware nikdy nevieš co zistíš ... :puff: