Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodleva při přepínaní oken z "full screenu"

Pěknýho Silvestra,

Můj problé spočívá v tom, že když přepínám okna (ať pomocí kláves alt+tab, nebo když je maximalizuji minimalizované z lišty) z aplikace, která je ve full screenu do jakékoliv jiné aplikace (ať ve full screenu, "widowed modu", nebo jenom do windowsu), tak ihned po stisknutí klávesové kombinace alt+tab obrazovka zčerná na 5 sekund, na stejných 5 sekund zčerná když minimalizovanou aplikaci, která je spuštěná ve full screen módu maximalizuji. Samozřejmě se po těch 5ti sekundách černé obrazovky objeví požadované okno. Celkem mě těchto 5 sekund už štve, prosím o radu jak se tohoto problému zbavit. OS mám Win 7 64bit Ultimate, vše plně aktualizované. Díky všem za rady a přeji úspěšný rok 2014.

je to mozny, nic vylozene rozbityho nemusi byt.

jake aplikace to delaji nevime, konfiguraci PC nevime, takze obecne bych zacal vytvorenim bodu obnoveni systemu a nasledne preinstalovat ovladac grafiky, ovladac cipsetu zakladni desky, zkusit to pod jinym uzivatelem, vymenit GK, vymenit monitor.

aplikace to dělají úplně všechny co běží ve full screenu, konfigurace: i5 3570k, grafika gtx 670, deska msi Z77A-GD55, paměti kingston 8gb, disk seagate 1tb, zdroj seasonic 620w; ovladac grafiky a cipsetu jsem preinstalvoavat zkousel uz davno a bez vysledku; vyměnit monitor nebo grafiku bohužel nemám možnost, takže leda zkusím toho jinýho uživatele