Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno "Stříhání písníček"

Dobré ráno, nezná někdo nějaký osvědčený FREE program na stříhání písniček? Nechci stahovat zbytečnosti tak se ptám.. Jednou jsem měl celkem dobrý program ale reinstall win dělá svoje, když zapomenu zálohu.

Tak jak to zkouším, Audacity má lepší,lehčí ovládání, ale ještě jsem nezjistil nějaké výhody/nevýhody, Střih chci použít na SOUNDTRACK z hry co jsem si nedávno koupil a dostal jsem k ní všechny soundtracky co se v té hře objevily.