Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací ovladače zvukové karty

Dobrý den,
mám problém s instalací ovladače zvukové karty.
Reinstalovala jsem systém windows xp a nejde mi nainstalovat žádný ovladač ke zvukové kartě. Mám originální na CD k základové desce (Gigabyte GA-MA69GM-S2H), který nejde a ani žádný z internetu. Prohledávala jsem diskuse na internetu s podobnými tématy, ale jejich navrhované postupy u mě nefungují. Viz např. zakázat microsoft UAA bus driver ve správci zařízení a následný postup (nemám tam toto zařízení), nebo zkontrolovat nastavení Biosu, kde je všechno s audiem na auto nebo poloveno.

Zde je chyba, kterou mi to hlásí při instalaci ovladače.
Instalace doběhne jakoby až na konec a objeví se okno s tímto textem: "Při instalaci zvukového ovladače Realtek došlo k chybě! Error Code: 0xE0000227.

Předem děkuji za všechny odpovědi. Budu ráda, když se problém vyřeší co nejrychleji.

Jinak nekdy byva dulezite poradi
Dam priklad
1)cista (re-)instalace Win Xp SP3
2)instalace chipsetu k desce
3)restart
4)instalace zvuku k desce
No a jindy je problem v HW
To by se zjistilo napriklad instalaci Win7,
pokud tam zvuk nerozjedes, je problem v HW (vada zakladni desky)
Pokud tam zvuk rozjedes, je problem v SW, delas nejakou chybu v tech Win XP SP3