Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pri vypinani PC hlasi chybu rundll32.exe

Zdravim poradnu..

Prosim Vas,pri vypinani PC vyskakuje okno s chybou "Ukonceni programu rundll32.exe" kde je popsano tohle:

Program nereaguje

Kdyz se chcete vratit do systemu Windows a zkontrolovat stav programu,kliknete ZRUSIT.
Kdyz program okamzite ukoncite,prijdete o vsechny neulozene data.Kdyz chcete program ukoncit,kliknete na UKONCIT HNED..

Nevite jak se Ty hlasky zbavit?

Prečo sa obťažovať napísať o aký OS ide?
Prečo sa obťažovať zistiť aké procesy bežia v pamäti, keď sa chystáš vypnúť PC ?
Prečo sa obťažovať spustiť príkazový riadok cmd a napísať tam sfc /scannow ?
Prečo sa obťažovať preskenovať PC na malware?