Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem disk pripojeny do routery a silena prenosova rychlost

Zdravim Vas,

v alze jsem kdysi kupoval tento router:
http://www.alza.cz/tp-link-tew-671br-d235410.htm?k ampan=adw1_notebooky_dsa-produkty&gclid=CKngh_ST3r sCFQkd3godsFMAew

ted jsem doma nasel externi disk a koukam, router ma i USB 2.. tak jsem disk pripojil do routeru v domeni, ze si udelam nejake uloziste na hudbu a filmy abych nemusel disk tahat vsude po baraku s sebou tam, kde se na film chci zrovna divat nebo poslouchat hudbu... ale dost jsem narazil, pokud kopiruju z disku pripojeneho na routeru nejaky soubor, tak to jde rychlosti 2-3mb/s a pokud zapisuju, tak okolo 1mb/s coz je silene... zkousel jsem primo z disku takto vzdalene otevrit 400mb velky avi soubor s delkou 50minut a prenos proste nestacil, kousalo se to cca po 15ti sekundach....

da se s tim neco delat? firmware mam nejaktualnejsi.

dekuju za radu

1043 je sice byvala vlajkova lod TP-Linku, ale stale je to len SOHO zariaenie a tie rychlosti su v poriadku...viac z toho procaku proste nedostanes.
Mozes ist do novej vlajkovej lodi(3600 respektive C7, co ej vsak skor experimentalny bazmek), ale moc si nepolepsis. Stale to bude nizky vykon procesora.
Ta funkcia je skor na okrasu alebo prilezitostne pouzitie. Na pravidelne pouzitie pouzi urcite NASko.