Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotaz na kouř z tiskárny HP Laser Jet 1020

zdravím,mám dotaz,před cca půl rokem jsem koupil tiskárnu HP Laser Jet 1020 a před pár týdny se z ní při tisku začalo kouřit-dým nezápáchá,ale je intenzivní při každém tisku.Můžete mi poradit? Díky Honza

[mod]doplněn titulek (LaKr)[/mod]

1. Uhasit. 2. Reklamovat. Nesplíct pořadí úkonů - není vhodné hasit až při reklamačním řízení, i když by to možná proceduru značně urychlilo. Uhasit nejlíp kýblem vody, pak při reklamování nemůžou říct, že nepozorovali závadu.