Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní Destkop PC Sestava

Dobrý den, chtěl bych nějaký ten nabušený herní pc nejméně do 48 tisíc max, ale tak aby to vydželo na pár let, chci si to kupovat o velkých prázdninách, mimochodem k věci na co bude pc na hrání a stříhání videií, hry které chci hrát na MAX a ULTRA Detaily jsou jako, Far Cry 3, Battlefield 4, GTA 5, Need For Speed Rivals,Need For Speed Most Wanted 2012 apod, ty náročné na plné detaily a programy na stříhání videií jako, SONY VEGAS, Adobe After Effects atd. Jinak jsem se v Ostrava-Poruba ptal na takovou sestavu a ptal jsem se jestli existuje na Intel Core i 7 i 4,2 Ghz processor, a on říkal že ne přitom jsem viděl na YouTube jak hraje nějaký člověk Battlefield 4 na ultra detaily a má i 7 4,2 Ghz celý název je Intel Core i7-4770k @4.2ghz
Tak nevím, jinak děkují předem.

Když se podíváš tady: 75123 ..tak zjistíš, že Intel® Core™ i7-4770K běží na základní taktu 3,5 GHz při Turbu na 3,9 GHz, ale to označení K znamená, že procesor lze přetaktovat, takže lze s ním dosáhnout i na 4,2 GHz, možná i výše, na to jsem se nedíval. K taktování už je zapotřebí kvalitní základní deska, zdroj a chlazení.

když vyjdou hry v roce 2015 i 2016 abych je spustil.

Já už se jednou takto spálil. Koupil jsem grafiku asi za 15000 s DirectX 9 a po čase měly všechny hry DirectX 10...
S PC podle mě nemá cenu plánovat nějak moc dopředu, bohatě stačí 30000,-Kč a časem dokoupíš třeba jen novější GK.
Kupoval jsem v Prosinci počítač s velice podobnými parametry za tuto cenu. (+1 HDD navíc, ale jen 8GB DDR)
http://www.czc.cz/edk4dij8e2jd3a0rolo48t5jr4/sezna m
Poskládáno dle rad zdejších odborníků. ten z Alza je opravdu předražený.