Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi po dome

Dobry den potreboval bych poradit jak zprovoznit internet abych ho mohl chytat po celem dome .
Mam Antenu na strese, z ni koax , koax vede do AP od Ovislinku WL-5460AP v2
z AP do pc mam sitovy kabel na sitovku. V PC mam wifi kartu take od ovislinku a premyslim zda by sla nastavit aby po dome vysilala internet nevim do jake miry to lze udelat nebo zda li je potreba koupit nejaky router ktery by tohle dokazal nebo koupit jeste jedno AP ......
Dekuji za pomoc M

Pokud budes sdilet internet pres WiFi sitovku z pocitace, bude to znamenat, ze PC bude muset byt stale zapnute. A to nemluvim o velmi slabych moznostech kontroly toho sireni internetu.
Osobne bych ti doporucil AP (Access Point), ktery umistis nekam do stredu obasti, kam chces internet sirit.

Mám to tak doma udělané.Jeden primární Ovis mám na střeše(pracuje jako AP) a z něj svedený kabel do podružného ovisu wl5460,ktery v podstate pracuje jako router v defaultu a ma v základním balení 2dbi antenu a funguje to bajecne.Samozřejmě čím delší dosah,tím slabší signál.Je umístěn v 2NP a chytám net po celém domě,krom sklepa.....v blízkém dosahu domu i venku.