Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bootování W7 z ext. HDD?

Chtěl bych koupit nějaký HDD, který bych mohl ve škole připojit přes USB do PC a nabootovat W7. Šlo by to? Kdyby ano, tak jak dlouho by to trvalo (to bootování) a šlo by to využívat jako plnohodnotný OS s možností hrát nějaké hry (CS 1.6)?
Děkuju za odpověďi.

Je to možné, ale potřebuješ tam drivery na daný Hardware, protože windows je nějaký divný a když je nemá, tak ukáže modrou obrazovku. Další možnost je si udělat bootovací , kde budeš bootovat windows recovery disk (obvykle c:\recovery\...\boot.wim) pomocí easybcd, ale toto prostředí má omezené možnosti.

Počítače tam jsou všechny stejný, ale zřejmě to nemá smysl. Byl to blbý nápad. Nesmíme si tam instalovat žádný SW, tak mě napadlo tohle, ale bylo by z toho víc problémů než užitku. Díky za reakce.