Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem váš prohlížeč byl zablokován

dobrý den,
moje sestra se chtěla koukat na nějaký film přes jakousi stránku jménem kinotrip (né kinotip, kinotrip) no a ono jí tam naskočila ono to slavné okénko že váš prohlížeč byl zablokován blablabla. teď ho restartovala, já s počítači moc zkušený nejsem takže nevím co s tím.. Její os je win8 a použitý prohlížeč je Google Chrome... Přdem děkuji za rady

kinotrip: ať už to chtěla sestra stáhnout nebo přehrát, vždy se jí vnucovalo stažení údajného flv přehrávače - proč, když už člověk má?
a hleďte na ty šikovné optimalizátory v assembleru: celý přehrávač videa se vejde do pouhých 162kb!

antivir nepoužívám, pro mě je ten souborek bezcenný - výsledek jde tušit předem.
tak aspoň co na to virustotal - prý jen adware. anebo downloader něčeho zajímavějšího :))

Dobrý den,
předem bych chtěl říct, že jsou 2 verze. Jedna (ta nebezpečnější) je že zablokuje celé PC po přihlášení. S tím jsem se však nesetkal. Druhá je se stránkou, která prostě nejde zavřít jinak, než restartem PC nebo přes správce úloh.
Již delší dobou jsem se zabýval řešením, jak se této stránce vyvarovat. Seriály sleduji často nebo si je pouštím jako kulisu, a tak mi občas takovéto okno vyskakovalo. Přišel jsem na řešení.
V Google Chrome jsem si stáhl rozšíření "Block site". Poté v možnostech rozšíření (V pravo nahoře pod "křížkem" prohlížeče menu -> nástroje -> rozšíření -> a u block site možnosti).
V pravém menu Advanced, zaškrtnout enable a přidat slovo policie.cz, popřípadě přidat stránku pro přesměrování. :)
Reklamu by jste již nikdy neměl spatřit a ani sestra by neměla :)
S pozdravem :)

Konečně někdo kdo v klidu odpoví a poradí. Nainstaloval sjem rozšíření a doufám že pro příště bude fungovat. Děkuji za radu!

Zároveň gratuluji všem svědomitým voličům, kteří volili Pirátskou stranu, jejíž server sledujuseriály.cz je podobnými svinstvy zavalen.

nejdřív jsem si říkal, co to je za debilní vtip - a je to tak.
asi nebude napaden pirátskostranovský odkazovník, ale až ruský cíl, na který ty flashe odkazují, ale ve výsledku je to jedno.

momentálně snaživě uploaduju na uložto jedno posr... dvd, tak s tou stránkou nemůžu vyfakovat. potěším aspoň live printscreenem :)
no a pak budu muset použít některou ze svých rad (zavřít taby, vysypat historii:)

zatím si zasloužím :beer:, když už jsem tam výzkumně kliknul.

když se vtipný policejní obrázek objeví za běhu prohlížeče, třeba po kliku na domnělé video, tu je návodek:

- v menu prohlížeče zvolit nedávnou historii ctrl+shift+del:
[http://pc.poradna.net/file/view/17878-polis-menu-p     ng]
- pak vymazat vše co se nabízí - policejní okno mi viselo většinu doby uploadu, dal jsem za poslední 4 hodiny:
[http://pc.poradna.net/file/view/17879-polis-mazat-     hist-png]
- zavřít ff a po novém otevření odstřelit požadované nefunkční okno...
[http://pc.poradna.net/file/view/17880-polis-ff-obn     oven-png]
...a prohlížeč zas funguje normálně.

ostatní prohlížeče to budou mít obdobně.

- oný zhovadilý serverek c68b15.com asi nemá smysl blokovat, ruské svině si za výpalné pořídí stovky dalších.