
Váš prohlížeč je zablokován
Dobrý den,
při prohlížení webu na mě - a né jenom na mě, podle ostatních diskuzí to na ostatní vyskočilo na webech kinot*p.cz a eser*al.cz - při klepnutí na video na jednom s těchto jmenovaných serverů vyskočilo toto okno Bez123nazvujuql.JPG
Je mi jasné, že se jedná o podvod. Toto okno nešlo vypnout jinak, než "násilně" přes CTRL+ALT+DEL a dále jsem vymazal cookies. Koukal jsem, že tímto se zde již zabývá tento dotaz http://pc.poradna.net/q/view/1155373-vas-prohlizec -byl-zablokovan?page=r1155379 Zde radící se podle mě ovšem domnívali, že jde o normální "policejní virus", kde vám po zapnutí PC naskočí přes celou obrazovku ona známá obrazovka s Milošem a pouty :D Zde na vás po zapnutí PC nic takového nevyskočí, po vypnutí vyskakovacího okna v prohlížeči (v mém případě FireFox) nepoznáte, že se vám kdy obrazovka ukázala. Myslím si tedy, že jde o normální vyskakovací reklamu, kterou se dotyčný snažil vystrašit tak, jako je tomu v případě "policejního viru" nebo ne?. Doufám, že jsem vám situaci dostatečně objasnil a předem děkuji za vaše rady, jestli i v tomto případě se jedná o "policejní virus" nebo jestli to je, jak se domnívám, pouze vyskakovací reklama napodobující "policejní virus" a jestli mám nechat projet PC nějakým specializovaným antivirem (mám pouze free avast).
Ještě jednou předem děkuji ;)
Omlouvám se, hláška (viz. obrázek) je "Váš prohlížeč BYL zablokován". ;)
http://pc.poradna.net/q/view/1155373-vas-prohlizec -byl-zablokovan
kinotip nedělá vůbec nic - ovšem mám omezený účet a nepoužívám ie. těžko říct, co ten webík předstírá nebo čím chce škodit. co vím, původní kinotip zavřel krám, toto má být nějaký pokus o ojeb.
eserial vypadá že vede na přehrávání videí, ovšem chce k tomu moji registraci - ani náhodou.
chybička se vloudila... :D
má to být eser*aly.cz
omlouvám se ;)
takže správný odkaz byl kinotrip - viz sousední thread, zvědavost mi nedala :)