Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Datový tarif

Zdravím,
mám datový tarif u Vodafonu, 300MB za 250Kč. Datový limit mi bohatě stačí jen si říkam, že ta cena už by mohla být nižší. Nevíte někdo o jiné, zajímavější nabídce? Používám jen data. Karta je v USB modemu.
Nevíte, zda půjde do stávajícího modemu vložit karta jiného operátora? Modem jsem koupil společně se SIMkou, kterou teď používám a je na něm logo Vodafonu. Díky

Chapu, proto tam mas odkaz na levnejsi predplaceny internet, staci pochopitelne vyuzivat jen data. Myslim jen solo datovy tarif asi levneji nesezenes, je to vzdy vazano jako neco s necim, tedy hlasovy tarif + balicek dat treba za 150,- 200MB. Zkusil bych treba predplacenku mobil.cz, kde po kazdem dobiti mas k dispozici 200MB na cely mesic.
Edit: koukni na nabidku U:fona. Tez mi neni znamo jestli shanis datovy tarif s nejakym uvazkem ci jen predplaceny.