Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přeinstalace notebooku asus L3000D

dobrý den, potřebuji prosím poradit. Budu přeinstalovávat kamarádovi notebook asus L3000D. Kdysi ho koupil od známého z Anglie. V notebooku je jazyk angličtina. Jde mi o to, že kamarád má originál cd s windows XP. To tam dáme znovu. Ani mu nevadí, že tam není čeština. Ale jen si myslím,že by tam měla být pod F9 záloha windows. Alespoň já to tak doma mám, a když přeinstalovávám windows vista na mém notebooku ( taky asus),dělám to prostě jen takto. Chci se vás zeptat, jestli nevíte jak zjistím jestli tam ta záloha je a nebo popřípadě pod jakou klávesnicí. Zkoušel jsem to hledat na internetu, ale asi to neumím. Zkusil by jste e prosím někdo podívat? Moc díky M. PS: Raději bych to vrátil do stavu jako při koupi pomocí zálohovaných windows na disku, než pomocí dvd. Nejsem žádný odborník,doma si to dělám takto a funguje bez problému.

Recovery sa spúšťa cez F9. Keď ti to nejde, buď tam nie je na disku partícia so zálohou systému, alebo bol preinštalovaný systém nie z disku ale CD a potom už F9 bez modifikácie partície nefunguje. Môžeš ešte v BIOSe pozrieť, či to nie je zakázané. U ACEROV sa to volalo D2D recovery. Či mal také niečo aj ASUS netuším..