Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s obrazovkou

Ahoj,Dřív když jsem poprvé připojil HDMI kabel do z pc do tv tak to šlo normálně jen přetáhnutí > Zobrazení pouze namonitoru 1.Poslední dobu jsem měl duplikaci a chcito vrátit zpátky.. když to tam dám to zobrazení 1 monitoru tak to nejde a jako hlavní monitor se nastavila televize.. a když chci zaškrtnout políčko použít jako hlavní obrazovku tak nejde zaškrtnout..Otázka zní .. Jak nastavit aby moje obrazovka na pc byl hlaní monitor?

Chtěl bych abych mojí obrazovku benq měl jako hlavní monitor a televize aby byla jako vedlejší aby to nebylo duplikovaný = To co je na monitoru aby to nebylo na tv .. chtěl bych abych si to musel z pc monitoru přetáhnout na tv.. ale právě na obrázku co uvidítte nejde nastavit benq jako hlavní monitor..a rozlišení tam mam jako normálně 1920x1080 na obrázku je to jen zkoušený ..