Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klavesnice

Dobry den mám problem s klavesnici nejde mi na ní f1 až f12 a print screen . Klavesnici mám od vánoc f1 - f12 a print screen nešel ale nedavno šel ale ted zase nejde co stím ? (Na f1-f4 sem zkoušel na metinu a podle toho sem zjistil že mi nejdou ty tlačitka www.etacidnys.eu )

tohle je ona c-.....-stribrna

Jestli tam není třeba na to nějaky vypínač a zapínač na ty efka a print screen

Je tam klávesa Fn? Pokud ano, pak výrobci v základu dělají, že na původní funkčnost kláves se dostaneš přes Fn+F1. Na některých klávesnicích to jde přepnout kombinací kláves, na jiných v ovladači.
Víc se dočteš v dokumentaci ke tvé klávesnici