Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mozilla v linuxu a windows

Pouzivam ve FEDORE mozillu k prohlizeni www. Ve windows, ale vypadaji stranky jinak, myslim tim pismo. Je mozny docilit, aby stranky vypadaly stejne jako ve windows? Treba naistalovanim znakove sady?

znaková sada slouží k zobrazení správného jazykového sestavení, takže pokud se ti nezobrazje místo "ř" čtverečky, tak jde jen o obyčejné hnusné fonty v linuxu.

Ugly Fonts in Linux

Snad tam najdeš nějaké řešení, osobně jsem nikdy k takovému bláznovství jako linux na desktopu nepřikročil, takže mne tamní fonty netrápily.

<joke> Možná, pokud by šlo jen o to zobrazovat na obou platformách stejně, vyšlo by ti to lépe, kdyby jsi se o to snažil obráceně - stejně hnusný vzhled jako v linuxu by se možná ve Windows zadařil, vypnutím antialiasingu a použitím co největších a nejošklivějších fontů... </joke>