Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nízké FPS

Ahoj, když hraju novější hru tak tam mám hrozně nízké fps i když požadavky splňuji.
I když sem např. na YT tak mám využití procesoru tak okolo 85%

Možná je problém v RAMce kde mám jen 2,1GB

CPU: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz
RAM: 2.1 GB
OS: Microsoft Windows 7 Ultimate Edition Service Pack 1 (build 7601), 32-bit
Video Card: ATI Radeon HD 4650
Pixel Shader version 4.1
Vertex Shader version 4.1
Dedicated Video RAM 512 MB

předem děkuji

2,1GB

:?: Co to je za drek?

YT tak mám využití procesoru tak okolo 85%

Když ti ta plečka nezvládá ani YT, tak na hry zapomeň, když já jsem na YT, tak mi to že 0.39% průměrně.

Vyčisti si OS to ti pomůže (msconfig, apod.)