Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení dvou PC pomocí modemu a UTP kabelů

Zdravím mám internet od UPC na mém PC funguje v pořádku ale chtěl jsem pomocí UTP kabelu připojit i jiný PC který máme doma je to win XP můj PC má 7 ale prostě vše jsem zapojil správně ale nefunguje internet na tom druhém PC u mě funguje stále normálně nevíte v čem je vada ?

No přeinstalovával jsem windows jelikož jsem ho poté už já nepoužíval a bylo připojené k internetu pomocí nějaké flashky přes wifi ale to jsem měl O2 a vše jelo ted mám nově UPC a přes tu wifi to nešlo tak jsem to udělal tak