Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zjištění původu/odesílatele souborů

Zdravím, uvedu to na reálný situaci, aby jste měli přehled. Někdo nafotil fotky mé přítelkyně, různě je upravil a na fb pod falešným profilem posílal dál jejím kamarádům. Zajímá mě to, jestli, když mám přístup k počítači příjemce i ke konkrétní fotce, se dá zjistit, odkud fotky pochází. Děkuji za pomoc :)

Někdo nafotil fotky mé přítelkyně

A přítelkyně si toho nevšimla? Nebo má tak rozsáhlý okruh "fotografů", že není schopná určit, komu pózovala?