Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace ovladaču ke sluchátkům

Z přibaleného CD ke sluchátkům jsem si nainstalovat ovladače, restartoval počítač a ovladače mi nejedou, měly se objevit dole vpravo ve snadném spuštění a nejsou tam + nejdou spustit ani z ovládacích panelů kde jsou nainstalované. Předem díky za pomoc.

- Mel jsem podobny problem(corsair vengeance) ktery me donutil odinstalovat Realtek aby jse mi spustil ovladac na sluchatka.
- To ze se ti neukaze nemusi jeste nic znamenat, funguji nebo ne? Mrkni taky nastaveni zvuku.
(popripade vyzkuset jiny port USB)

- Nuz dobrà,,,
1) nainstaluj verzi dle systemu, 32bit na 32,,,64bit na 64
2) spust instalaci jako spravce
3) pri instalaci vypoj material z portu USB
4) restartuj pc
Mas nainstalovany realtek(odinstaluj, ci nastane zmena)
Zkontroluj, popripade nainstaluj Driver na tvuj Chipset

- Tezko rict, co stim delas, pod ruky ti nevidim.
- Stahni Driver ze stranky toho vyrobce na misto z CD (mozna nabizi novejsi verzy, ktera tento problem vyresila), zkus ty USB porty vyzkouset vsechny.
(ten material pred pouzitim zapni!!)