Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ukončování programů

Mám tu problém a přesouváním a mazáním souborů po vypnutí programu, ve kterém byly otevřené. V dalším programu nepracují funkce s databází, když vypnu a zapnu program. Pomůže pouze restart a opětovné spuštění programu. Předpokládám, že to bude něco se "špatným" ukončováním programů na mých win7 64bit.
Poradil by mi, prosím, někdo jak to vyřešit bez nutnosti přeinstalování systému.
Děkuji

Problém obvykle nastává při vytváření baličku s projektem, při kterém se mažou data v programu.
hodí to hlášku "Nízká úroveň databáze řízení systému se vrátila k chybě" a ukončí proces archivace.
řekl bych, že by to mohlo souviset s tím, že jsou jisté soubory stále označené jako používané a přitom je danný program již vypnutý.