Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmena ikoniek

Pri otvoreni obsahu cd sa mi nezobrazia standardne ikony, ale iba ikony s logom IE7 3-[ . Vyzera to takto:

http://img213.imageshack.us/img213/2110/untitledxt6 .png

Ked dam zobrazit nahlad suborov, uz sa mi standardne ikony zobrazia, ale su stale prekryte tymi z IE7:

http://img314.imageshack.us/img314/6783/untitled2np 7.png

Myslim, ze to bolo zapricinene nainstalovanim IE7. Ako to vratim do povodneho stavu, aby sa mi zobrazovali standardne ikony?

Já jsem ho už měla nainstalovaný a taky jsem měla problémy s ikonami, i když zase jiné, než tazatel. Mluvila jsem telefonicky s lidmi z MS, říkali mi, že o tom vědí, ale že patch bude tak za 2-3 týdny. Takže bude lepší IE7 zatím odinstalovat a počkat, až bude IE7 nabízen automaticky v updatech MS, tam to prý už bude OK. Tak jsem ho teda odinstalovala :-/

Zvláštní že mě nic nerozjebal a nějaké problémy s ním také nepociťuji...

Mně taky IE7 fungoval bez problémů, to s těmi ikonkami byl spíš estetický problém. Zlobily mi hlavně ikonky v panelů odkazů. Jsem zvyklá mít ten panel roztažený nad celým oknem a s vlastními ikonkami nejpoužívanějších webů. IE7 si ty vlastní ikonky odmítal pamatovat, přestože IE6 i jeho nadstavby to uměly :-/ Ale paní na hot-line se divila, že mě to nezlobí víc :-D a divila se, že se mi to vůbec podařilo nainstalovat, že prý je někde špatný link. Tak to mě dostala ::)

PS: Asi záleží na konkrétní konfiguraci.. někde to asi zlobí více, někde méně, někde vůbec. Nebo jsi to možná stáhl z lepšího linku ;-) Dle MS prý máme počkat na oficiální link na MS update.