Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač do 20 tisíc

do 20 tisíc
běžná práce + hry, nepotřebuji v nejvyšší kvalitě
OS dodat se sestavou
sestaveno v eshopu
Monitor mám 24ku 1900x1200
Změna předmětu, původně: Pc sestavy (karel)

Jak překlikat? Prostě si vše z toho návrhu objednáš na CZC,dole zaškrtneš sestavit zdarma a pak při objednávce zvolíš buď osobní odběr na vybrané pobočce nebo zaslání poštou.Když to objednáš teď,měl bys to tam mít už v úterý,ale spíš počkej do středy nebo se tam zeptej.