Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Technické prostředky přenosu Multimédií

ahoj delam maturitni otazku Technické prostředky přenosu Multimédií.
Skládá se to z :
- Formáty multimediálních dat
- Přenos multimédií
- Zpracování přenášených dat

formáty jsem nejak sepsal, ale nevim co si mam predstavit pod tim prenos multimedii a zpracovani. Nevite prosim nekdo na co se mam zamerit ? dekuji

technokratický/byrokratický jazyk, napr :

technické prostredky nevyhnutné pro .... činnost XYZ
organizační prostredky ..... činnosti XYZ
legislatívni prostredky ..... činnosti XYZ
finanční zabezpečení ..... činnosti XYZ
personálni zabezpečení ..... činnosti XYZ
logistické ....

atd, atd ... jak chceš na vysokou todlec musíš sypat plynule suverenním stylem .... p. Kalousek byl velikým guru tohto umení, mel by za to dostat extra doktorát ...... :puff: