Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak zjistit informace o pisateli pomluvného komentáře

Dobrý den ,

zdravím všechny a prosím o pomoc při řešení nepříjemné situace vyplývající z textu umístěného do fóra jistého internetového prodejce. Tento člověk si totiž myslí , že jsem text psal já a šíří pomluvy. Problém je v tom , že se o mě nejedná a taková věc se špatně dokazuje. Jsem z malé vesnice a jistě chápete jaké nepříjemnosti tento problém provází. Rád bych se bránil , ale nevím jak.
Je možné ze zapsaného textu zjistit např. IP adresu, i když to asi nic neřeší , pisatel to mohl psát kdekoliv.
Na jeho stránkách je to vedené jako běžná kniha návštěv kde můžete reagovat a psát komentáře apod. U textu je jen datum , vložil, věc a samotný text.

Díky za pomoc
s pozdravem Torturus

do fóra jistého internetového prodejce. Tento člověk si totiž myslí , že jsem text psal já a šíří pomluvy. Problém je v tom , že se o mě nejedná a taková věc se špatně dokazuje. Jsem z malé vesnice a jistě chápete jaké nepříjemnosti tento problém provází.

Chápu, nekdo ve vesnici rekl, že jsi neco napsal na nejaké foruma a ted se celá vesnice ze zvedavosti, protože nekdo rekl že jsi tam neco napsal, šla podival co to jsi tam údajne napsal, jasné

No nevím proč chceš rešit internetové forum a nerešíš toho, kdo první rekl že si neco napsal, možná to napsal ON aby mohl ríci že jsi to napsal TY ...

po této teoretické extrakci možností, vycházi že jde o klasický problém, ON a TY, nejaké forum v podstate vypadáva z hry

.... :puff:

Já se jen zkusil zeptat. někdo prostě na jeho fórum napsal něco nepěkného , dotyčný si to spojil se mnou a následně roznáší pomluvy ústně.Ne, opravdu celá ves nekouká na internet.
Jen mi šlo o to mít něco víc než jen plané dohady , které nikam nevedou a držkovou aplikovat zatím nechci. To je vše.

Je to banalita , jistě.

Ať se vede.

T.