Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem komponenty do pc

Dobrý den, chtěl bych si složit nový počítač. Prošel jsem hodně témat zde na fórum. A pokusil jsem se ji dát dohromady podle mojí představy.

http://www.czc.cz/a99b1ftg2egtd8dkr13i19rdg8/sezna m

Převážně bude používán na hry.
Co na ni říkáte?
A disky mám doma 3Tb tak jsem dal Ssd nevím jak moc to půjde poznat ale když už budu kupovat nový pc tak bych to chtěl vyzkoušet :-)

Chlapi díky moc jak bych ho měl v plánu koupit tak bych sem zašel. Pc nechám jak je složim si ho asi doma na czc moc nevěřím že by ho složily líp než já doma :-D:-D aspoň vím kam si co dám ;-) tak se mějte a pěkný nový rok ;-)