Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Blikání monitoru

Dobrý den, mám dva roky notebook a před časem začal blikat monitor myslel sem si, že to dělá baterka. Protože když to dám na síťoví adaptér tak dobrý. Ale poslední dobou začne poblikávat i na síti.
Vnitřnosti: intel core i5-2430M intel grafika 3000 a externé grafika nVIDIA geforce GT540M cuda 2GB
Je možný, že je něco rozbitého? Nebo že to dělá už rok vir? Před půl rokem sem ho měl u ITho vyčistit a ten mi tam dal antivirák microsoft security essentials. Prosím poraďte co tomu může být. Nebo jestli si to mám nechat přeinstalovat.
Děkuji za odpověď.

- Blika podsviceni nebo obraz?
- Blika jen od chvile kdyz se spusti Windows nebo i po spusteni?
- Blika na obou GK? Zkus jestli blika na GT540 nebo take na Intel HD 3000?