Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava do 20.000

Zdravím,

chtěl bych si poskládat počítač a potřeboval bych nějaké návrhy sestav.

nechci nic herního, jde mi spíš o výkon,rychlost a stabilitu.

Děkuji za pomoc

okej :)

1) Limit max 21.000 ,-

2) Využití - osobní(doma) SW - photoshop a podobné grafické editory
herní nechci, grafika jen nějakou základní snad co zvládne třeba Counter strike Source

3) počítač si postavím sám

4) Operační systém - Nechci

5) Nějaký monitor IPS do 5.000,-

Děkuji