Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nová sim karta - nefunguje

Ahoj chci se zeptat. Koupil jsem novou sim kartu o2. Po dání do jakéhokoliv mobilu není signál(zkoušeno 3 mobily). Čím to je? Díky (Samozřejmě signál na stejném místě s jinou sim (taky o2) chytám)

Hezký den,

jde o paušální či předplacenou kartu. V jakém stavu je aktivace SIM pro vás mohu prověřit, zašlete mi podrobnosti a telefonní číslo zde: dotazproguru.

Mějte pěkný den

Renáta Drastichová | Telefónica Czech Republic, a.s.
GURU pro Social Media

Tak už vyřešeno - v návodu je napsáno - Sim karta bude aktivní nejpozději do 2 dnů od jejího převzetí... Já to pochopil tak, že se musí ještě manuálně aktivovat. A ono je to tak, že se sama aktivuje do té doby :-)