Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Avidemux - převod mp4 - avi

Ahoj, snažím se vypálit pomocí Windows DVD Maker videa s koncovkou avi, aby šly přehrát ve všech stolních DVD přehrávačích - v tom není problém. Mám ale také videa s koncovkou mp4 a ty mi Windows DVD Maker nechce vzít. Snažím se je proto převést pomocí Avidemuxu na avi. Videa jsou ve formátu 16:9, ale avidemux mi ty videa buď roztáhne (nahoře a dle jsou černé pruhy) nebo při jiném nastavení zase zúží... Prostě se mi nedaří, aby výsledek byl stejný jako zdrojové video.

Co mám udělat, abych ty videa s koncovkou mp4 mohl správně vypálit? Díky za rady

Tedy pokud to rešíš pres koncovky, nač tolik práce s Avidemux a DVD Makerem, na DVD jsou preci soubory s koncovkou vob, jak by jsi všechny Ty videa jenom prepsal z avi, nebo mp4 rovno na vob, meli by jít prehrát né ??

Pokud to tak není, má to nejakou príčinu, když chceš manipulovat s video soubory, je čas zjistit jakou.

... :puff: