Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava Intel

Prosím o radu, už jsem tu měl dotaz ohledně pc. Návrh se mi líbil a přemýšlím o něm. Poprosil bych ale i o sestavu s Intelem a nvidií.

Pc na střední, spíš lepší hraní+ běžná práce+ internet
cena do 20k
s OS w7
sestavit v eshopu
monitor mám, acer 1920x1080 24ka
Děkuji za tipy

Děkuji moc za tip. ještě téměř poslední otázku. Který by měl být lepší? Jestli jsem to pochopil, obě sestavy jsou výkonově "téměř" shodné.Je nějaká sestava jistější ohledně spolehlivosti nebo jiného faktoru?
pak bych Tě ještě poprosil, až ji budu objednávat, zda by si mi poradil náhradu za komponentu, která by něbyla skladem.
Děkuju moc za ochotu.