Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte mi Smartphone

Zdravím.

Potreboval by som od vás poradiť nejaký smartphone, ktorý by bol dostatočne výkonný a za rozumnú cenu do 180€.

Základné kritériá, ktoré by som si uňho predstavoval:
OS: Android 4.1/4.2
Procesor: Akýkoľvek aspoň 2-jadrový a 1GHz
RAM: 1GB
ROM: Aspoň 4GB
Uhlopriečka: Aspoň 4.5"
Dual SIM
Fotoaparát: 8Mpx
Batéria: Aspoň 2000mAh

Prípadne by som rád počul názor na tento smartphone - http://www.alza.sk/evolveo-xtraphone-5-3-qc-d44593 2.htm

Ďakujem :)

S tým veľmi nesúhlasím.
Jednotlivé značky (no nevynímam, že aj jednotlivé modely) sa líšia kvalitou spracovania a následne jednotlivé modely sa líšia výkonom.

A práve preto sa pýtam, hľadám nejaký, ktorý sa za tých 180€ oplatí aj kvalitou a aj výkonom.