Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alza - Paypal

Dobrý den, dnes sem vytvořil objednávku u Alzy přes PayPal, ale nebyl jsem na platbu přesměrován? Kam to tedy na ten PayPal mám poslat? Nevíte někdo náhodou? Díky Petr M.

Platbu přes PP jsem na Alze zkusil jednou, a taky byly problémy. Sice to z PP odešlo na Alzu, ale oni to nemohli dohledat. Řešili jsme to asi týden. Od té doby platím po internetu v Alze jedině kartou. Rozklikněte si Kontakty, Kontaktní formulář a napište jim, obvykle reagujou docela rychle.